ВІТАЄМО АВТОРІВ, ПРАВОВЛАСНИКІВ ТА КОРИСТУВАЧІВ ІЗ ВСЕСВІТНІМ ДНЕМ КНИГИ ТА АВТОРСЬКОГО ПРАВА!

23 квітня – Всесвітній день книги та авторського права. Ця дата відзначається з 1996 року за ініціативою ЮНЕСКО і покликана просувати ідею захисту авторського права.

Українська ліга авторських та суміжних прав вітає з цим святом всіх своїх клієнтів! Від імені всіх правовласників, авторів та виконавців, висловлюємо подяку власникам бізнесу, які не залишаються осторонь питання захисту авторських прав на музику і своєчасно сплачують роялті. Завдяки нашим спільним зусиллям розвивається музична індустрія України.

Адже музика є цінністю для бізнесу, а творці музичного контенту роблять важливий внесок у вдосконалення іміджу та атмосфери всіх видів закладів і мають законне право отримувати авторську винагороду за свою працю.

Також УЛАСП вітає всіх авторів, виконавців та правовласників! Дякуємо вам за довіру і плідну співпрацю! Наша організація невпинно докладає зусилля для того, аби використання музики у комерційній діяльності відбувалося в рамках Закону України «Про авторське право та суміжні права». Ми й надалі будемо застосовувати надані нам законом повноваження для захисту прав творців музики та притягнення до відповідальності користувачів, які нелегально використовують музичний контент або не сплачують роялті за чинними угодами.