УЛАСП забезпечив легальність музики для рекордної дитячої дискотеки «Emotions Kids Disco Party»

Дитяча дискотека «Emotions Kids Disco Party» увійшла у книгу рекордів України як «Наймасштабніша дитяча дискотека». Свято для дітей та підлітків відбулося 6 листопада у київському Палаці Спорту.

Організатори Emotions Kids Disco Party отримали ліцензію УЛАСП на використання музики під час заходу. Тож вся музика що супроводжувала грандіозне шоу була легальною.

Всього дискотеку відвідали понад п’ять тисяч гостей, а саме дітей на святі було 2721. Таким чином в книзі рекордів України в категорії «Масові заходи» з’явилася категорія «Дитяча дискотека» й перший рекорд у ній належить «Emotions Kids Disco Party». Під час вечірки на сцені виступали дитячі та підліткові танцювальні групи, дитячі гурти “High Up 5”, “Кеди” та “Dream School”, а також співачка TAYANNA. Наймолодші діджеї України – Dj Solo і Dj Tim, представили свої диско діджей-сети. Крім того на учасників та гостей чекала ексклюзивна програма зі світловим шоу, танцювальними флешмобами, шоу мильних бульбашок, шоу в неонових костюмах від LedTheatre та іншими спецефектами, які зробили свято для малечі незабутнім.

Платити роялті за використання музики – це цивілізоване ведення бізнесу, повага до праці авторів та виконавців, й шлях до рекордів. Вітаємо «Emotions Kids Disco Party» у клубі найкращих компаній, що використовують музику легально!