УЛАСП отримала визнання від міжнародного об’єднання виробників фонограм IFPI

IFPI – це міжнародна федерація виробників фонограм, що представляє інтереси 1300 звукозаписуючих компаній у 59 країнах світу. До складу IFPI входить RIAA (Американська Асоціація Компаній Звукозапису), на базі доповіді якої конгрес США змінює позицію країни у списку 301 – документу, що є підставою для застосування санкцій до країн де порушується право інтелектуальної власності.

Україна довгий час входить до списку 301 і ми сподіваємося, що наша робота допоможе вивести країну з-під загрози застосування санкцій.

IFPI визнало УЛАСП організацією, що відповідає кодексу поведінки Компанії з Музичного Ліцензування (КЛМ) та використовує передові практики управління та прозорого ведення операційної діяльності.

«IFPI тісно співпрацює з Компаніями з Ліцензування Музики по всьому світу. В Україні ми співпрацюємо з «Українською Лігою Авторських та Суміжних Прав» (УЛАСП), що представляє в Україні виробників фонограм та ліцензує використання як місцевих, так і закордонних музичних записів шляхом публічного виконання», – зазначено у листі.

«IFPI розглянула статут УЛАСП, який було змінено відповідно до вимог Закону України «Про ефективне управління майновими правами правовласників у сфері авторського права і (або) суміжних прав». Ми дійшли висновку, що статут УЛАСП відповідає Кодексу Поведінки Компанії з Ліцензування Музики, який застосовує IFPI, та включає передові практики управління та прозорого ведення операційної діяльності».

Сьогодні винагорода за використання прав шляхом публічного виконання стає все більш важливим джерелом надходжень для виробників фонограм. Тому IFPI розширює співпрацю з Компаніями з Музичного Ліцензування й спрямовує свою діяльність на забезпечення захисту та дотримування прав її членів та просування цінності й розширення комерційного використання записаної музики.

Підписавши договір на легальне використання музики з УЛАСП, Ваші заклади торгівлі та послуг стають учасниками середовища легального використання музики, визнаного у всьому світі.

Оригінал листа англійською мовою.

Лист українською мовою.