Суд вдруге оштрафував магазини мережі Космо за нелегальне використання музики

Одна з найбільших мереж товарів для дому, краси і здоров’я «Космо» використовує музику нелегально. Це ще раз доведено у суді й власники мережі, яка налічує понад сто магазинів по всій Україні, вдруге сплатять штраф.

9 жовтня господарський суд м. Києва виніс рішення у справі № 910/5175/18 за яким один з київських магазинів Космо оштрафовано за порушення майнових авторських прав. Позов було подано на основі фіксації факту використання музики, що була проведена у магазині Космо за адресою м. Київ, вул. Маршала Тимошенка, б. 14-А.

Під час розгляду справи відповідач не зміг надати доказів отримання дозволу від правовласників, яке б дозволяло публічне виконання пісні Love Me Like You Do (виконавець Chelsea Heart), що було зафіксовано в магазині. З огляду на це суд виніс рішення про задоволення позову та стягнення штрафу з відповідача.

Це вже не перший позов до мережі Космо про порушення авторських прав. У березні цього року господарський суд міста Києва виніс аналогічне рішення у справі № 910/22133/17. Тоді було доведено факт нелегального використання музики у магазині Космо за адресою м. Київ, вул. Шота Руставелі, б. 15 Б.

Сподіваємося, ці судові рішення підштовхнуть власників однієї з найпопулярніших в Україні мереж магазинів товарів для дому краси та здоров’я повернутися до роботи в правовому полі й цивілізованого ведення бізнесу.