Підсумки діяльності УЛАСП за другий квартал 2018 року

Організація колективного управління УЛАСП підбиває підсумки роботи за другий квартал 2018 року. Представляємо Вашій увазі показники з підписання угод, виплати роялті та судової практики за останні три місяці.

Підписання ліцензійних угод з користувачами
У другому кварталі 2018 року нашою організацією було укладено 238 угод на легальне використання музики з різними закладами торгівлі та послуг по всій Україні.

Зокрема, нашими клієнтами стали:
• Готелі Grand Admiral, Citadel Inn, Ibis
• Мережа магазинів одягу Gloria Jeans
• Мережа АЗС Amic Energy.

Виплата роялті правовласникам
ОКУ УЛАСП виплатила правовласникам роялті за використання музичного контенту. Загальна сума винагороди, виплаченої в другому кварталі становить 4268216,78 грн.

Судова практика
УЛАСП успішно захищає своїх правовласників у судах. Фахівцями нашої партнерської організації ОКУАСП по всій території України здійснюються фіксації позадоговірного використання музики, які є підставою для подання позовів.

У другому кварталі 2018 року суди різних інстанцій винесли 13 рішень про стягнення компенсацій за порушення майнових авторських прав на загальну суму 839 240 грн.
грн.
Також УЛАСП переслідує в судовому порядку користувачів, що мають заборгованість по виплаті роялті. У минулому кварталі суди задовольнили 16 позовів про стягнення заборгованості на загальну суму 309 159 грн.