«Кумпель», «Бачевських», «Голодний Микола», «Сало» та інші ресторани Kumpel’ Group почали використовувати музику легально з УЛАСП

Заклади відомого львівського Марка Зархіна «Кумпель», ресторація «Бачевських», ресторан «Голодний Микола», Cafe1, ресторан «Япі», музей-ресторан «Сало» отримали ліцензію УЛАСП. З липня 2019 року використання музики в популярних ресторанах, пивоварнях та вінотеках та відбувається легально, з дотриманням вимог закону України «Про авторське право і суміжні права».

Перший заклад Kumpel’ Group відкрився у Львові у 2008 році. Тоді ресторатор Марк Зархін відкрив перший у Львові ресторан із пивоварнею та автентичною галицькою кухнею – «Кумпель». Сьогодні до мережі ресторанів, що відроджують та розвивають регіональну гастрономічну культуру, входять вісім ресторанів. Серед них такі відомі як «Бачевських», винотека Cafe1, ресторан «Япі» та інші.

Одночасно з популяризацією регіональної кухні, у мережі Kumpel’ Group відновлюють та створюють нові страви, приготовані з натуральних, екологічно чистих продуктів, які вирощені на Львівщині або вироблені локальними фермерськими господарствами.

Вітаємо ресторани Kumpel’ Group у клубі найкращих компаній, що використовують музику легально!