Вітаємо артистів УЛАСП, що стали переможцями премії Греммі!

У Лос-Анджелесі відбулася 62-а церемонія вручення найпрестижнішої музичної премії – «Греммі». 26 січня у комплексі Стейплс-центр було оголошено переможців й у більшості номінацій статуетки було вручено артистам, чиї права на території України представляє УЛАСП. 

Для нашої організації велика честь захищати права виконавців, що підкорюють серця слухачів у всьому світі. УЛАСП й надалі буде докладати усіх зусиль задля того, за кожне використання музики у підприємницькій діяльності виконавці отримували винагороду.

Отже, артисти, правами яких управляє УЛАСП, отримали Греммі в таких номінаціях:

Біллі Айліш стала тріумфатором церемонії, вона перемогла у п’яти номінаціях – Альбом року («When We All Fall Asleep, Where Do We Go?»), Запис року («Bad Guy»), Пісня року («Bad Guy»), Найкращий новий виконавець, Найкращий поп-альбом («When We All Fall Asleep, Where Do We Go?»).

Гері Кларк-молодший став переможцем номінацій Найкращий рок-виконавець та Найкращий рок-виступ з треком «This Land».

Гурт Cage The Elephant отримали Греммі за Найкращий рок-альбом «Social Cues».

Леді Гага перемогла у номінації Найкраща пісня написана для візуальних медіа з піснею до фільму «Зірка народилася» – «I’ll Never Love Again».

Біллі Рей Сайрус з хітом «Old Town Road» став співавтором перемоги у двох номінаціях номінації – Найкраще вокальне поп-виконання дуетом/групою та Найкраще музичне відео.

Гурт Vampire Weekend отримав Греммі за Найкращий альтернативний музичний альбом  – «Father Of The Bride».

Премія Греммі присуджується щорічно в 108 категоріях за голосуванням уповноважених членів Академії звукозапису. Серед всіх номінацій, яких на сьогодні понад 100, найпрестижнішими вважаються номінації «Великої четвірки» – Запис року, Альбом року, Пісня року та Найкращий новий артист або музичний колектив.