На сьогодні УЛАСП є лідером ринку ліцензування музичного контенту. За ліцензією нашої організації легально використовує музику понад 16 000 закладів громадського харчування та послуг по всій Україні. Це кафе, бари, ресторани, готелі, салони краси, автосалони, АЗС, спортклуби, розважальні центри, тощо.

Щокварталу клієнтами УЛАСП стають більш ніж 300 користувачів музичного контенту.

Угода з УЛАСП це:

  • Необмежений каталог музичних творів
  • Гарантія легального використання музики у комерційних цілях
  • Надійний захист від претензій державних контролюючих органів, правовласників та третіх осіб
  • Єдиний дозвіл на авторське і суміжне право:

- єдиний дозвіл за однією угодою та одним платежем

- зменшення сум роялті

- зменшення кількості документів

  • Своєчасні та прозорі виплати на користь правовласників.

Необмежений каталог музичних творів

УЛАСП управляє найбільшим каталогом в Україні – це музичні твори, що належать провідним вітчизняним правовласникам і виконавцям, а також глобальним компаніям, які представляють в Україні музичну індустрію США та Європи. Каталог налічує тисячі виконавців та мільйони  треків різних стилів - від класики до гарячих хітів.

ПО УЛАСП також уклала угоди про взаємне представництво з організаціями колективного управління Італії, Грузії, Білорусі, Молдови, Казахстану та Узбекистану. Тривають переговори про підписання договорів з ОКУ інших країн.

Гарантія легального використання музики у комерційних цілях

Право УЛАСП здійснювати діяльність передбачено Свідоцтвом організації колективного управління № 19/2011, виданим 24 січня 2011 року Державним департаментом інтелектуальної власності Міністерства освіти і науки України відповідно до Закону України "Про авторське право і суміжні права", а також статутними документами організації та укладеними угодами з правовласниками.

Майнові права на усі твори в плейлистах перебувають в управлінні УЛАСП (та ОКУАСП); відповідно, використання таких плейлистів нашими користувачами є цілком законним і не може викликати будь-яких несприятливих наслідків.

Надійний захист від претензій державних контролюючих органів, правовласників та третіх осіб

Тим не менш, ми гарантуємо усім нашим партнерам – користувачам музичного контенту, що будь-які претензії третіх осіб щодо використання музичних творів користувачами будуть врегульовані УЛАСП самостійно, в тому числі в рамках судових процедур. Крім того, наші фахівці надають користувачам постійну і безкоштовну правову підтримку з питань авторського права і суміжних прав.

Єдиний дозвіл на авторські та суміжні права

Угода з УЛАСП одночасно очищує як авторське, так і суміжне право. Це можливо завдяки тому, що УЛАСП здійснює збір авторської винагороди на підставі договору із іншою організацією колективного управління - ОКУАСП. Таким чином, єдиний договір із УЛАСП надає користувачам легальний доступ до десятків мільйонів треків - від класики до найпопулярніших хітів. Це також зменшує суми платежів за використання музики та кількість документів.

Своєчасні та прозорі виплати на користь правовласників

Для нас є принциповим питання вчасного і справедливого розподілення авторської винагороди та її своєчасна виплата авторам, виконавцям та правовласникам музичних творів, правами яких управляє УЛАСП.

Розподілення зібраних коштів проводиться один раз на квартал, суми виплаченої авторської винагороди публікуються на офіційному сайті та Фейсбук сторінці УЛАСП. За час існування УЛАСП виплатила правовласникам понад 40 000 000 гривень роялті.

Розрахування сум виплат здійснюється на підставі звітів користувачів музичного контенту. Отримані дані обробляються за допомогою автоматизованої системи розподілу роялті, що дозволяє швидко і точно обробити величезні обсяги інформації, що надходять від правовласників і користувачів, та вчасно і акуратно здійснити розподіл і виплату зібраної винагороди.

УЛАСП – це найкращий вибір для легалізації використання музики! Ми гарантуємо захист своїх клієнтів, вигідні умови співробітництва та зручність.